آکادمی آنلاین شانون در راستای انتشار فیلم های ارزشمند علمی و دانشگاهی برای این لحظه فیلم آموزش کامل word به زبان فارسی از مقدماتی تا پیشرفته را جهت دانلود به کاربران عزیز عرضه میدارد. با این فیلم که به زبان فارسی ساده و روان  به آموزش میپردازد شما میتوانید تمام مباحث و بخش های مورد نیاز جهت کار با نرم افزار مایکروسافت ورد (Microsoft Word) از سطح مقدماتی تا پیشرفته را به راحتی آموزش ببینید و درانتها اقدام به تکمیل فایل پروژه، پایان نامه و… خود نمایید. این آموزش برای اولین بار از سایت شانون منتشر شده و مناسب برای تمام  اساتید، دانشجویان، وعلاقمندان به یادگیری نرم افزار Word می باشد. امید است که بهره لازم را از این آموزش برده ودر ادامه با تسلط بیشتری بر نرم افزار Microsoft Word  بدون مشکل فابل های متنی خود را ویرایش نمایید.

دانلود این آموزش بی نظیر به تمامی دانشجویان، علاقمندان و کسانی که به هر نحوی با این نرم افزار سروکار دارند پیشنهاد میشود!


عنوان | Title


دانلود فیلم آموزش کامل word به زبان فارسی از مقدماتی تا پیشرفته

آموزش تصویری مایکروسافت ورد

Video Tutorial Of Microsoft Word

مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴ دقیقه و ۳۸ ثانیه

 آموزش تصویری ورد برای پایان نامه | فیلم آموزشی Word برای مقاله | آموزش تصویری ورد به صورت حرفه ای برای دانشجویان | آموزش ویدئوئی نرم افزار مایکروسافت Word


دانلود | Download


جهت دانلود این فیلم آموزشی بی نظیر و سایر فیلم های مرتبط با آموزش نرم افزار ورد word به لینک زیر در سایت قفسه دیجیتال مراجعه نمایید!

لینک دانلود


همچنین جهت دانلود فیلم آموزش ورد ۲۰۱۶ (Microsoft word 2016) محصول شرکت لیندا با زیرنویس فارسی به لینک زیر در سایت مکتبگاه مراجعه کنید

آموزش ضروری ورد ۲۰۱۶ لیندا با زیرنویس فارسی

 


تمامی حقوق برای سایت شانون محفوظ است

Shannon’s Online Academy